Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik név illene rá?

Melyik név illene rá?

Figyelt kérdés

Egy rocker/punk lány,aki rocker családból is származik.Nagyon lázadó és egyáltalá nem érdekli mások véleménye.Általában feketében jár,de a pirost és zöld ruhákat is felvesz.Minig van valamelyi cuccán szegecs,nagyrészt az övén és a karkötőjén.

Három nevem van rá: Sarah,Ashley és Vicky.Szerintetek melyik illikjobban rá?De ha tudtok mondani erre jobban passzolót is,azt is elfogadom :) Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. nov. 16. 01:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát,ezek közül szerintem Sarah tuti nem, nekem az olyan "jókislányos" név; Ashleyt inkább sokkal nőcisebbnek képzelek, nem ilyen szegecsekkel, szóval szerintem inkább Vicky. Más név most sajnos nem jut az eszembe.
2013. nov. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Aranka
2013. nov. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
nekem van egy javaslatom: azért mert más mint te ne agass rá neveket szólítsd a nevén hidd el be fog válni figyelni fog rá
2013. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerint a legjobban a Roxanne név illene rá.
2013. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát a három neved közül az Ashley szerintem

Regan illene még rá

2013. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Raven.

Kimber.

Eden.

Winter.

Blake.

Ruby.

Cassia.

Ivy.

Skye.

Ebony.

Raine.

Briar.

Willow.

Lux.

Cleo.

Sienna.

Lexi.

Talia.

Ivory.

Ember.

Blaise.

Wren.

Roxy.

2013. nov. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Volt ami tetszett,d még nem döntöttem el :)
2013. nov. 16. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!