Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik nektek a Csaba Dániel...

Tetszik nektek a Csaba Dániel névkombinació? Vagy milyen név illene szerintetek a Csabához?

Figyelt kérdés
Apucival nem tudunk megegyezni a babánk nevén, o a Csabát akarja(maga után), én a Danielt :) ezért gondoltam, hogy legyen mindketto :D csak nem tudom hogy fogjuk hivni :D ki igy, ki ugy? Van akinek 2 nevu a gyermeke?
2012. dec. 19. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper, ismerek egy Csabit, és imádom, szóval nem tudok nem elfogult lenni, és azért nem olyan, hogy 100 szaladgál belőle az utcán. :D És a Dani is nagyon jó név. Gratulálok!
2012. dec. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tetszik ez a párosítás! Mind kettő szép név.

Én 2 nevű gyermek vagyok. A másodikat használom a mindennapokban az elsőt meg a hivatalos dolgokban. Ez szerintem majd kialakul, de általában az elsőt szokták használni... Személy szerint nekem a Dániel jobban tetszik :)

2012. dec. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszike csajok :) en is "Danis" vagyok, de a párom oromet sem szeretnem elvenni, annyira varja a babat :)
2012. dec. 19. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!