Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szokás vinni egy fiúnak,...

Mit szokás vinni egy fiúnak, akit műtenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

A legjobb fiú barátomat hamarosan műtik a térde miatt, és ugye nagyon jóba vagyunk! El szeretnék menni meglátogatni, mert Ő is megtenné értem (ezt ne szerelemnek vegyétek...nekem sem tetszik és neki sem én)! És akkor ha mennék hozzá, akkor mit vigyek neki? Csokit? Macit? Vagy mit? :) Köszönöm előre is a válaszokat!! :)

12/L



2013. nov. 16. 10:24
 1/5 anonim válasza:
vigyél neki bonbont vagy valami tárgyat amit biztos szeret ha gondold hogy örülni fog a macinak vigyél neki de szerintem annak is örülni fog ha csak meglátogatod az is nagyon jól fog neki esni :)
2013. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Öhm... és ha készítenél valami egyszerű süteményt, vagy ilyesmit?
2013. nov. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszii szépen!! :) Süti? Kipróbálom :)
2013. nov. 16. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Újságot! Biztos tudod mit szeret, sportot, zenét, képregényt. Bulvárt remélem nem. :) Na annak tuti örülne, el tudná ütni vele az időt.
2013. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát...az olvasás nem az erőssége :) De köszönöm!! :) Viszek neki egyet, habár lesz Tv-je :D
2013. nov. 18. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!