Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szalagavatóra a vendégeknek...

Szalagavatóra a vendégeknek szokás valami ajándékot vinni a diákoknak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, max ballagásra. Meg nincs is nagyon hová letenni a cuccot, max anyuka-apuka kezébe, de ők sem ruhafogasnak mentek oda :)

Szóval nem kell.

2010. febr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes.. Itt nálunk Debrecenben pedig szokás.. inkább pénzt mint ajándékot vagy valami ékszert.

A mi osztályunkban is mindenki pénzt kapott volt akinek meglett a 100-120 ezer ebből bankba is raktak be, mondjuk én kevesebbet kaptam kaptam ékszert meg parfümöt is :)

A mi családunkban is inkább ballagásra szánják a nagyobb összegeket. Na a lényeg az, hogy akiket én ismerek mindenki egy bizonyos összeget kapott mert ugye jön a továbbtanulás ideje gyűjtögetni :)

2010. febr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavaly volt nővérem szalagavatója.Ez nem az ajándékozásról szólt,hanem a szalagfeltűzésről,az osztályok műsorairól,a keringőről és az éjszakai buliról.A műsor után egy kicsit ott maradtunk mi,vendégek is.Az osztályfőnök beszédet mondott,volt egy kis vacsora,majd jött a buli.A buli elején még ott voltunk,de utána hagytuk a végzőseket bulizni:)

Na hát nálunk ilyen a szalagavató.Ajándékot már nem is igazán tudták volna hova tenni,így is kellett vinni a matrózblúzt+szoknyát,fekete és fehér magassarkút(csúszós út miatt csizmába ment),mennyaszonyi ruhát,a műsorukhoz a ruhát.

15/L

2010. febr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!