Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány húros basszus gitárt...

Hány húros basszus gitárt válasszak?

Figyelt kérdés
4 vagy 6 húrost? Nirvana, Bring me the Horizon, stb. számokat akarok rajta megtanulni. hány húrossal érdemesebb, vagy egyáltalán hánnyal lehet? néztem tabokat, mindet 6 húrossal játszák.

2013. nov. 16. 10:32
 1/8 anonim válasza:
szerintem 4. vagy lehet 6.
2013. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6
2013. nov. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azt mondjuk nem hiszem, hogy bármelyik nirvana számhoz is kevés lenne 4 húr, nem hallottam még olyan nirvana dalt ahol 6 húros basszusgitárral játszottak :D
2013. nov. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyikhez sem kell 6 húros...

Szerintem kevered a gitárral a basszusgitárt...nem mindegy melyikről beszélünk.

2013. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kevered a kettőt. A gitár 6 húros a basszus pedig 4 szokott lenni általában.
2013. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem keverem. nem csak 4 húros basszusgitár van, van 5,6..sőt még 12 húros is.
2013. nov. 17. 13:32
 7/8 anonim ***** válasza:
tudjuk.. de a nirvanához és hasonló egyszerű zenékhez 2 húr is elég lenne..:D tehát ahhoz pl egy 4húros basszusgitár elég, nem kell hozzá 6 húros. Persze ha azon akarsz játszani, akkor miért ne, csak érted, a nirvanához nincs rá szükség
2013. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg bármelyik Nirvana koncertfelvételt,klippet,sehol nem játszik a basszeros 4-nél több húrossal.A Bring me the horizon-t eddig nem ismertem,de most megnéztem egy-két klippet,ott is 4 húrossal játszik.
2013. nov. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!