Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani ezt a portugál (? ) szöveget? "o muié pq tu num comprou as 2 lentes logo, asism o povp num vai querer mais comprar. "

Figyelt kérdés
Előre is köszi. Légyszíves normális válaszokat.

#nyelv #fordítás #portugál #szövegfordítás #portugál szövegfordítás
2013. nov. 16. 18:10
 1/3 ZoltánII válasza:
44%

A neten számos fordító progi van, csak másod be és azonnal tudni fogod a választ!

Legegyszerűbben megtalálod: Googléba írd be, hogy fordító és ott a google fordítóra kattints.Ott választ ki, hogy portugálról magyarra akarsz fordítani és innen már egyenes az út a sikerhez!

2013. nov. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, ezzel kezdtem, nem vagyok teljesen hülye. Csak a google egy összevissza értelmetlen szöveget ad ki :-/
2013. nov. 21. 21:13
 3/3 anonim válasza:

Naa én segítek lassan 3 év után.

háát ez eléggé furcsa szöveg de valami ilyesmi: Te nő, miért nem vetted meg az a 2 lencsét. o.O a vessző utániból semmit se értek

2016. jan. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!