Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire gáz,...

Szerintetek az mennyire gáz, ha pár barátommal tűzvédelmi tájékoztató táblákat lopunk?

Figyelt kérdés
Szerintetek vicces, jó móka, őrültség vagy teljes mértékben bűn?? Ebből sok kára lehet a közösségi helyszíneknek??
2013. nov. 16. 23:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben bűn! Ebből sok kára lehet a közösségi helyszíneknek.
2013. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ön bűnös
2013. nov. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez lopás, és a lopás az bűn. Jó ha 1-2 ilyen táblát találnak nálatok otthon a zsaruk maximum szólnak érte és simán mondhatjátok azt hogy a földön találtátok mert gyakran van olyan hogy a munkások ha befejeznek valamit az építkezésen szétszórják ezeket. Én munkahelyemen is volt hogy kiküldtek engem az építkezésre egyébként fuvarozó vagyok hogy segítsek az állványozásba és volt hogy táblákat kellett kirakni amikor végeztünk azt az ottani munkahelyen adták és volt hogy a kelleténél többet adtak egy menekülő útvonal tábla volt éppen nálam azt az autóba tettem mert a telephely egyik feléből a másikba kellett menni és az elég nagy távolság volt mert az ottani portán mentem ki az autóval és én marha véletlen benne hagytam így hazavittem poénból, de egyből telefonáltak hogy 1 hiányzik így visszavittem akkor mondtam azt hogy véletlen benne felejtettem mert a portán belém kötöttek a kártya miatt és kiment a fejemből. Nem rúgtak ki érte csak mondták hogy többet ilyen ne legyen.

Meg volt hogy régen egy gyár előtt megtetszett a céges táblájuk és mivel csak oda volt drótozva így simán leszedtem és zsebre vágtam mert akkor a kabátomon elég mély zsebem volt és egyből rohant ki az őr és jegyzőkönyv stb volt belőle. Igaz nem kaptam semmit érte de elküldték a rendőrségnek ahol egy figyelmeztetéssel megúsztam a dolgot mivel bementem kihallgatásra egy vacak tábla miatt és mondták hogy mivel az első eset és rögtön vissza adtam meg együtt működő voltam így nem bírságolnak meg meg semmi.

De ez valóban kár mert az ilyen táblák pénzbe kerülnek főleg ha teszenk rá feliratokat, betűnként vagy egyéb motívumonként akár jó 200-300 Ft is lehet vagy több szóval nem érdemes ezzel játszani mert nem olcsó dolgok.

2013. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha például nálunk rajtakapnánk ilyesmin, akkor egy darabig nem lopnátok semmit. Szilánkosra tört kézzel ugyanis elég nehéz.
2013. nov. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó hol laksz te, Iránban?
2013. nov. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Egy kis faluban, ahol nagyon nem szeretjük a cigányokat.
2013. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz!!
2013. nov. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!