Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szégyellem de nem tudom mért...

Szégyellem de nem tudom mért nem tudok koncentrálni a tanulásra ezért nagyon siralmas eredményt értem el milyen módszert tudtok amivel elérhetem legalább azt a célom hogy 3as legyek azokból tantárgyakból amikből megbuktam?

Figyelt kérdés
Szüleim mindent megtesznek de semmi mindig a játékokon jár a fejem igérték ha elérem a célom nem akkor kapok egy nemkis ajándékot de nem megy mit tegyek??

2013. nov. 17. 14:43
 1/4 anonim válasza:
nálam is volt olyan h kapok egy ajándékot ha nem lesz hármasom évvégén!! na ugy kell hogy kikapcsolsz mindent (tévét, gépet telefont) aztán be magolod a szöveget vagy amit akarsz és igy tudsz koncentrálni!! de ezt kb 17:00 elöt kel a tanulást elkezdeni!!
2013. nov. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kollégista vagyok kikapcsolva van telefonom és tanulok de elbambulok sokszor és ezért nem megy meg koleszba 20+emberrel kell együtt tanulnom és sosincs csend de zaj sincs nagy! Esélytelennek tartom hogy észhez térjek és össze tudjak kaparni minimum 3asokat! :(
2013. nov. 17. 16:40
 3/4 anonim válasza:
hát szerintem menny könyvtárba ott csend van de mehetsz máshova is ahhol csend van legalább és ha elbambulsz akkor legalább gondolj bele hogy mi leszel ha végeztél a sulival (vagyis h jo munkahelyed legyen ilyesmi és ne valami szar legyen az állásod) :)) nem fogalmazok jol bocsi :D
2013. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem mehetek könyvtárba ez egy börtön fél óra kimenőm van hogy elmehessek valahova mire oda érnék eltelne! :(

És szüleim azt várják hogy jól tanuljak...

Nem értem én ezt az életet! :(

2013. nov. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!