Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gondban vagyok pályaválasztásn...

Gondban vagyok pályaválasztásnál. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy már sulit kéne választanunk,de nekem elképzelésem sincs,hogy hol szeretnék továbbtanulni.Az osztályomból már mindenki tudja,hogy milyen suliba szeretne menni.Az összes barátnőm egy gimibe megy,és mondják,hogy menjek én is velük,de én nem vagyok gimibe való.A matek nem az erősségem,szóval nem nagyon hiszem,hogy sikerülne leérettségiznem.Mit csinálják most?azt sem tudom,hogy mit szeretnék dolgozni a jövőben.Volt pár elképzelésem,de a szüleim mindig leszavazták az ötletem.Gondolkodtam már a marketing szakon,kozmetikuson,újságíró is szerettem volna lenni.Anyukám azt szeretné,ha az egészségügyben dolgoznék,ami engem is vonz,de nem hinném,hogy végig tudnám csinálni.Kérlek segítsetek!

13/L



2013. nov. 17. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem egyszerű csak úgy idegenként tanácsot osztogatni... :)

A barátnőid ha egy gimibe mennek, az szerintem csak azért van, mert nem akarnak szétválni. Amennyiben segítitek egymást, még a matek se lehet akkora gond. Újságírás, marketing ezekhez nyugodtan mehetnél egy gimibe velük.

A kozmetika (mint szépségápolás) mindig is kelleni fog, de az érettséginek pont az a lényege, hogy tágabb képet kapjál mindenről.


A családi életbe pedig nincs jogom beleszólni, de jobb lenne, ha a saját utadat járnád, és nem a szüleid álmait követnéd. Attól, hogy nem leszel orvos (ha Te nem akarsz az lenni), még ugyanúgy fognak szeretni később.

2013. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!