Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemrég, egy hónapja vágdosom...

Nemrég, egy hónapja vágdosom az ereimet. Mivel tudom eltakarni?

Figyelt kérdés
már próbáltam befáslizni és azt mondtam, hogy lehorzsoltam és azért kötöttem be. a karkötők nem nagyon takarnak. mivel rejtsem el?

2013. nov. 17. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Mi a pi..ának kell az ereidet vagdalni, ha utána meg szégyelled azt, hogy ha valaki meglátja? o.O

Egyébként elárulnád, hogy mi élvezetet találsz benne, vagy csak csak most ez a divat a sok hülye tini közt?

2013. nov. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú póló?
2013. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért kell eltakarni, mert ez is hozzátartozik a mókához. Tudod, ő titokban szenved.
2013. nov. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Tudod, ő titokban szenved"

Hát de a jó mindenit, mindenki szenved, erről szól az élet! Sz.r az egész, de ha házi véradóvá válik is, azzal ugyan mi oldódik meg? Elkap valami olyan fertőzést ami közvetlen a véráramba kerülve, hosszú lappangási idő alatt szépen kialakít valami nemkívánt betegséget! Semmi értelmét nem látom az ilyesfajta önkinyilatkoztatásnak! Ha gond van, akkor beszélni kell valakivel aki segít azt megoldani, ennyi!

2013. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú póló, pulcsi, csuklószorító.
2013. nov. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vágd a combod
2014. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bffszasza válasza:
Csuklo szorito,en is azt hordom,es nem latszanak a heggek c:...aki meg nem tudjs hogy miert vagott belle a vagdosasba az inkabb tartas a szajat ,mert lehett hogy valami nagyobb baj al a hatterben.ha a combod vagdossod az sem jobb,mert nem tudc fellhuzni egy rövidgatyat sem,bàr en is vagdostam mar ott,de a hegg nem tudom hogy,de befort,szoval nem leehett mar lattni.minden esetre az allkar a legjobb megoldas ,mert könyenn el lehhet takarni szerintem.c: ^^
2015. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!