Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Át fogom tudni venni a csomago...

Át fogom tudni venni a csomagomat? Sos

Figyelt kérdés
Utánvéttel rendeltem valamit. Direkt hajnalban keltem, hogy figyeljem a postást, de nincs csengő, félek hogy nem hallom meg ha kopog. Problematika: ez a munkahelyem, ide rendeltem mivel itt vagyok mindig, viszont nem a saját nevemet kértem címzettként, mert nem akarom, hogy bárki összekössön a címmel. Ha értesítőt hagy, át tudom majd venni? 9 ezer forintos csomag, egyáltalán nem lenne vicces, ha nem tudom átvenni.
2013. nov. 19. 07:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak az veheti át, aki a csomag címzettje! Ha nem a te neved van rajta, akkor a postás nem is adhatja neked oda.
2013. nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De a csomag címzettje nem létezik. :D
2013. nov. 19. 07:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezt elszúrtad.
2013. nov. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja várj, ha nem ajánlott, akkor lehet, hogy odaadják.
2013. nov. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez nem ilyen tájékoztató jellegű? A címnek kéne fontosnak lenni... Ha én várom a postást, és a kezébe nyomok 9 rongyot, nehogy már ne adja oda, ha a címzett nem is létezik! Vagyis biztos van ilyen nevű nő, de én nem ismerem...
2013. nov. 19. 08:03
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ajánlott, csak utánvétes, az tuti.
2013. nov. 19. 08:03
 7/9 anonim ***** válasza:
A postán személyi igazolvánnyal vehető át a csomag, vagy levél, mivel sem a neved, sem a lakcímed nem fog megegyezni a csomagon levővel, így nem fogják odaadni.
2013. nov. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ezért sasolom a postást... De bejelentett lakcímemre úgysem tudnám küldetni, tehát akkor is bukó lenne, ha a saját nevemet adom meg.
2013. nov. 19. 08:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom a küldemény azonosító számát és a felvevő kódját. Így már ki kell adniuk, ugye?
2013. nov. 19. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!