Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2013 április 2 be vezetem a...

Zoooz kérdése:

2013 április 2 be vezetem a direkt + csomagot mejnek feltétele volt hogy az elsö havidijat ami 3490 ft ha kifizetem be kötés ingyenes plusz az elsö havidijamba jová irják jöt a szerelö be kötete pénzröl számlát nem adot Mert hogy elvileg nem kell?

Figyelt kérdés
A szerelö amit adot szerzödés azon március 30 adika volt plusz neve se volt rajta szerzödés 2 lapbol áll én csak egyet kaptam aztán rá egy honapra kaptam egy 3 havi számlát ja és a szerelö szerint én semijen pénzt nem adtam neki oda az upcnék már sokszor el panaszoltam gondomat de csak kinevetek meg belém fojtoták a szot fbéröl letiltotak azota a szerelöt sem érem el ja és ha elvileg március 30 adikán kötetem a szerzödést az hogy lehet hogy az upc szerint 2014 6 hó 15 ödikén járle az egyéves hüség szerzödés plusz 4430 ft tartozásom volt és véletlenül kétszer fizetembe 3890 ft amit be erre nem hogy levonának g 4430 bol hanem kiköldenek egy 5560 ft os számlát ijen hejzetbe mit lehet teni upc csak igérget mindig azt mondják majd kivizsgáljuk az ügyet azota is semi?
2013. nov. 19. 12:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Mit tehetek ijen hejzetben
2013. nov. 20. 16:54
 2/2 A kérdező kommentje:
valaki válaszolhatna miért usznak meg a szerelök az upcnél mindent upc csak igérget nem is vizsgálodik az ügyben nem hiszi el hogy a szerelö lenyulta a pénzem papirt nem adot az öszegröl amit adtam neki de direkt + csomag feltétele volt hogy elsö havidijat szereléskor szerelönek adjam ja és mondom az upcnek és ha hangfelvételt készitek hogy be valja hogy oda adtam neki a pénzt erre nem nem csak papiral lehet bizonyitani upcnél csak bünözök dolgoznak vagy mi
2013. nov. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!