Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy átlagos lány mennyivel...

Egy átlagos lány mennyivel gyengébb egy átlagos fiúnál?

Figyelt kérdés

2013. nov. 19. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Olyan átlagosan
2013. nov. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én a mértékére volnék kíváncsi!
2013. nov. 19. 19:42
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
2 km/h-val, vagy pontosabban 60 mpvel.
2013. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vörösnefelejcs ***** válasza:
75%

Attól függ, mikor.

Szerintem kamaszkorig nem gyengébb, sőt, erősebb is lehet. Kamaszkor után, mire a hapsi "kész" van, vége, egy átlagos lány jóval gyengébb, mint egy átlagos fiú. Ezen még az sem nagyon segít, ha a lány kemény, a fiú puha. Viszont kiabálni mi tudunk jobban. :)

2013. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%
Testnevelőként mondom, a fiúk, és lányok közötti erőkülönbség drasztikusa csökken! Már genetikailag is megjelent egy olyan női réteg ( 15-20-a korosztályon értelmezve ) ami teljes mértékig megszüntett ezt az űrt! Ma, egy átlagos fiú ereje nem haladja meg számottevően egy átlagos lányét.
2013. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tanár úr, én is ezt látom!! :) Vörösnefelejcs, a kiabálásban tökéletesen igazad van! ;) De mit értesz, az alatt, hogy "az sem segít, ha a lány kemény, a fiú puha" ?
2013. nov. 21. 23:20
 7/12 Vörösnefelejcs ***** válasza:
69%

Én azt értettem, hogy évek óta kondizok, és a fiam lenyom skanderban. A 15 éves fiam, aki még csak most kezdte a kondizást.

Arra is gondolok, hogy gyorsabban futnak, nagyobbat rúgnak, nagyobb súlyt emelnek. A tendencia az, hogy mire felnőnek, addigra egy hapsi erősebb.

Nekem fiam és lányom van, onnan is veszem, a 15 éves fiam már erősebb, mint a 19 éves lányom, pedig a lány volt, aki végig tudott függeszkedni egy hídon, meg kötélhálón fel tudott mászni. :) Most meg minket emelget a gyerek nagy büszkén.

Még nem láttam olyasmit, amiről ti beszéltek, ill. úgy, ahogy mondtam, hogy míg a fiú el nem készül, a lány erősebb, de utána, ha kifejlődtél, te vagy a jobb.

2013. nov. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Van még egy elméletem, kiváncsi vagyok, hogy mit szóltok hozzá. A lányokban hamarabb van meg az akarat. És az is számít a sportban, nagyon sokat. Egy lány hamarabb akar valamit megcsinálni. A fiú meg ott van, ha muszáj, engedelmeskedik, mert muszáj, de nem valami lelkes. AKkor ott kevesebb az eredmény is.

Erről mit gondoltok?

2013. nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nefelejcsnek van igazsága! Az azonban, hogy egy 15 fiú erősebb egy 19 éves lánynál, semmiképp sem tipikus, és hanyagolhatóan ritka! Mint mondtam, már azonos korosztályban is gyakran komoly kihívás a fiúknak felülkerekedni időpontokban is! A "lányok gyengébbek" lassan társadalmi sztereotípiává megtalálható, de semmiképp sem általánosítható!
2013. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem megtalálható, hanem degradálható!
2013. nov. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!