Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Korg a5 gitár multieffekt...

Korg a5 gitár multieffekt vélemények akinek volt vagy aki már játszott ilyennel főleg metálra használnám?

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 10:30
 1/7 anonim válasza:
Gagyi és metálra meg főleg fölösleges.
2013. nov. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De neked volt már ilyen vagy csak ezt gondolod ? én néztem róla videót ott jó hangja volt nem volt vele probléma
2013. nov. 20. 20:12
 3/7 anonim ***** válasza:
ez úgy általánosságban igaz az ilyen olcsó multieffektekre. Gagyik és metálra feleslegesek.
2013. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nzd azt a z oldalát hogy amikor ezt csinálták drágább volt és nekem a videókbol télleg nem tűnik rossznak és nem csak metálra használnám de főleg arra mt2 metal zonem volt de az nem jött be ugy voltam vele hátha majd ez
2013. nov. 20. 20:49
 5/7 anonim válasza:

"De nzd azt a z oldalát hogy amikor ezt csinálták drágább volt"

Pff, LoL.


"és nekem a videókbol télleg nem tűnik rossznak"

Youtube videókban sok minden sok félének tűnhet.

Legdrágább cuccok is tűnhetnek ultragagyinak, ha szarul van felvéve és fordítva is.


"és nem csak metálra használnám de főleg arra"

Akkor most akkor igen vagy akkor most akkor nem?


"mt2 metal zonem volt de az nem jött be ugy voltam vele hátha majd ez"

Hidd el, ez még jóval gagyibb.

De ha már eldöntötted, hogy megveszed, akkor igazán nem tudom mit erőlködsz itt.

2013. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom úgy hogy megértsd gyártanak 5 évvel ezelőtt egy jó multit utána kijön annak a gyártónak 1000 más effektje attól az 5 évvel ezelőttinek az ára lejjebb megy , de nem lesz szarabb. A főként metálra azt jelenti hogy zenekarba metált játszok de attól még otthon eltudom játszani van halen eruption c számát ( bár mondjuk ezen nem tudom mi nem érthető ) ha főképp metálra de más stílusban is használnám az azt jelenti hogy a legfontosabb hogy az adott stílushoz a legjobban megfeleljen , de e- mellet ne csak ennyit tudjon. Attol hogy eldöntöttem még megkérdezhetem más véleményét hátha tud róla mondani valamit hogy mit lehet belőle kihozni mik voltak a tapasztalatai mennyire vált be , ebből kapok némi információt hogy mit várhatok tőle nem azt hogy , (szar gagyi ) nem tudom hány milliós cuccod van otthon vagy menyire tudsz gitározni vagy nem tudsz de ez már tapasztalat hogy aki nem tud csak nagyképű és ilyen válaszokat ír , aki meg tud az próbál értelmes választ adni hátha segít azzal
2013. nov. 20. 22:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy AX5G. Tényleg nem egy profi cucc, de a célnak megfelel. Sokféle hangzás kikeverhető belőle. Mondjuk én csak itthon használom nem zenekarban, de ha teheted akkor szerintem gyűjts még egy kicsit és használtan vegyél valami jobb multit vagy sima pedált pl. Ibanez TS9.
2013. nov. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!