Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik a feltételek ahhoz hogy...

Mik a feltételek ahhoz hogy katona lehessek? 16/L

Figyelt kérdés
Mit kell ahhoz tenni? Hol lehet egy ilyenre jelentkezni? Gondolom a minimum az érettségi. Hallottam olyat hogy muszály főiskola is hozzá. Igaz ez ?
2013. nov. 20. 15:00
 1/3 II.Dartheon ***** válasza:

Ha katonatiszt szeretnél lenni, akkor a Nemzeti közszolgálati egyetem a te helyed, de oda persze kell érettségi, és van egy fizikális felmérés, amit teljeseteni kell, ezen kívül van még pszichlógiai felmérés is.


Ha meg csak "sima" katonának akarsz menni, bemész egy toborzó irodába, és mondod ott hogy mi a helyzet - Én láttan egyet Budapesten, a Déli pu.-től nem messze, 2-3 percnyire gyalog.

2013. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt majdnem minden nap megkérdezik, nézz már utána a dolgoknak, mielőtt kérdezel, világ lustája.
2013. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Dartheon! Köszönöm szépen a válaszodat. A bajom csak annyi hogy szegedi vagyok.
2013. nov. 21. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!