Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek mely illóolajok a...

Nektek mely illóolajok a kedvencetek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkire más van nyugtató vagy jó hatással, de rengetegfélét lehet kapni, és az ember nem tudja melyiket válassza, pláne hogy megszagolni nem igen lehet őket.

Eddig próbáltam már a citromfűt, a vaníliát, a szegfűszeget és a forralt bor illatút, mindegyik kellemes volt.

Ezeken kívül melyikek még a legfinomabb illatúak?



2013. nov. 20. 16:20
 1/4 anonim válasza:
100%

Sokan esküdnek a levendulára, levendula illatúra.

Én ha ideges vagyok, akkor tudok megnyugodni, ha valamiről elhiszem, hogy nyugtató hatása van. De sztem ezzel sokan igy vannak.

Persze idegesség ellen a legjobb megoldás, ha nem idegesítenek :) bár ez olyan kívánság mintha a csillagokat akarnám lehozni az égről...

2013. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van benne valami... :) amúgy a levendula illatot én is szeretem, következőleg lehet be is szerzek egy olyan illóolajat :)
2013. dec. 13. 12:31
 3/4 anonim válasza:
bergamottot vettem most, nagyon kellemes, fekete teára emlékeztető illat lengi be a lakást :)
2013. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a citromolaj. Mindenre jó, azon kívül bútorokhoz, s a fender sztratóm is ezzel ápolom. :-)
2017. ápr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!