Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lek*rvázott az osztályfőnököm,...

Lek*rvázott az osztályfőnököm, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Lényegében ez egy kérdés volt, hogy hova megyek továbbtanulni, valami szar iskolába k*rvának??? Ez számomra nagyon sértő, mivel közöm nincs ehhez a szóhoz, másfél éve csak a barátomnak élek és nagyon felhúzott vele az ofőm, ehhez úgy gondolom nem volt joga.
2013. nov. 22. 13:34
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Figyelj, teljesen igazad lenne akkor, ha én ennek a tanárnőnek valaha is visszaugattam volna. Soha de soha egy szóval nem tettem, mivel tisztában vagyok vele, hogy ofőnek nem szólunk be, márcsak a saját érdekünkben sem...
2013. nov. 22. 14:29
 12/23 anonim ***** válasza:
Gondolom elege volt már abból,hogy tanárok panaszkodnak rád és biztos feszült is volt(miután ő is tanár és őt is kikészítik és megérti a többi tanárt) és így kicsúszhatott a száján..Mindenesetre,ha akarod,akkor jelentsd(bár még mindig igazságtalanak tartom,azután,hogy a többivel,hogy bántál),de te is viseld majd a következményeket,mert valószínűleg szóba fog kerülni a többi tanárral valóviselkedésed
2013. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 cathilina ***** válasza:
57%
Nem tudom, ti milyen iskolába jártok, de nálunk ha valaki tiszteletlen a tanárokkal, az intőt kap, aztán esetleg ha nem javul, behívják a szüleit, elküldik fegyelmi tárgyalásra, kirúgják, stb. Amit nem csinálnak, az az, hogy a teljes osztály előtt leprostizzák. A tanár egyik fontos feladata, hogy pozitív példát mutasson a diákjainak, még akkor is, ha személy szerint rühelli az egyiket. Szerintem először próbálj meg beszélni az ofőddel, lehet, hogy csak majdnem elütötte egy barom reggel, a kávéját is sikerült magára öntenie és a cipő is szorította, azért mondott ilyet, de igazából megbánta a dolgot. Ha azt látod, hogy a személyes beszélgetés alatt sem változtat a stílusán, akkor jelentsd az igazgatónak. Gondolom az egész osztály tudja tanúsítani, hogy mi történt.
2013. nov. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Srapnel ***** válasza:

No, hát nézzük: "Lényegében ez egy kérdés volt, hogy hova megyek továbbtanulni, valami szar iskolába k*rvának??? "


Tehát kérdés volt. A kérdés nem kijelentés, tehát végül is nem k*rvázott le. Ha megkérdezem, hogy "fordász vagy?" azzal én nem mondalak téged fodrásznak. De még csak nem is ez volt a mondat. A mondat fő lényege az, hogy mi a véleménye arról, ha szar iskolába mész továbbtanulni. Semmi köze ahhoz, hogy kivel jársz és mióta. Tehát még ha hibázott is a tanár, ha te azon rugózol, hogy lek*rvázott, akkor csak azt bizonygatod, hogy nem vagy egy igazán értelmes ember.

2013. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Egyértelműen vállalni fogom a viselkedesemet. De ez számomra akkor is serto volt, azért könyörgöm nehogymar...oké, persze, tanár na de akkor is ... Ja és egy percig se bánta meg mert ugye tártva maradt a szám, erre ő:igen úgy gondoltam...
2013. nov. 22. 16:11
 16/23 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hibáztam, mert tényleg vissza kellett volna fognom magamat . De ezt akkor sem turom.
2013. nov. 22. 16:14
 17/23 A kérdező kommentje:
Biztos sokszor basztam már veled :)) !!
2013. nov. 22. 22:27
 18/23 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel becsületsértésért.

Az ilyen féreg nem való a tanári pályára.

2013. nov. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Vörösnefelejcs ***** válasza:
40%

A szitut rosszul fogtad fel, sajnos, a nőkre, ha éppen nem tudnak találóbb jelzőt találni, elég gyakran a k. -t mondják. Ennyit a tanárod szókincséről.

Ami egyébként mindenképpen elítélendő, nincs joga ilyen mondani, mások előtt pláne.

Úgyhogy elvben valóban jelenthetnéd, kivéve, hogy nem ér annyit, mert egyelőre ő osztályoz téged.


A jövőre nézve jegyezd meg, később is jól fog jönni, ha nő maradsz:

Ha és amikor lekurv.nak, azonnal megkéred az illetőt, normális hangnemben,hogy vonja vissza, mert neked ez sértő, rosszul esik, fáj. A másik eset, mikor ezt nem mondhatod, hogy szó nélkül lenyeled, és konstatálod, hogy az illető bunkó, neveletlen, vagy hülye. Amikor is nincs esély, hogy visszavonja.

Most adott esetben is felállhatsz és azok előtt, akik előtt a tanár elengedte magát, udvariasan jelzed, hogy azóta sem tudtál napirendre térni efelett, lenne olyan kedves visszavonni, amit mondott.

Maradj úrinő.

2013. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem meg inkább magadba kellene szállnod, és végre elkezdeni tanulni, ha el akarod kerülni a jelzőjének való "munkakört". Több mint való nem akarsz a barátod kitartottja lenni...


Örülj hogy ennyivel megúsztad az állandó pofázást és nem kaptál fegyelmit. Akkor sülhetne a fejed.

2013. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!