Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A tenyerem másik felén azt...

Clau555 kérdése:

A tenyerem másik felén azt hiszem kéztőmbe beleütöttek ököllel és azóta zsibbad, miért? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
néha csak a nagyujjam zsibbad de van hogy a csuklómtól minden és van hogy a könyökömtől..
2013. nov. 22. 17:00
 1/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Mozgatni és forgatni tudod nagy fájdalom nélkül?
2013. nov. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem a mozgatással van gond, csak zsibbad és sokszor érzem hogy elszorulnak az ereim és nem jut elég vér a kezembe..
2013. nov. 22. 17:12
 3/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Dörzsöld meg.

A válaszból azt veszem ki, hogy mozog. Törve nincs, csak azért mégis trauma érte. Mikortól van így? Ha már több mint egy órája, elballaghatnál orvoshoz. Vagy ami még jó, ha felhívod az ügyeletet vagy a baleseti osztályt és megkérdezed, hogy bemenj-e.

2013. nov. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tegnap estétől..
2013. nov. 22. 18:55
 5/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Jaj, bocs...


Akkor masírozz orvoshoz.

2013. nov. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az a gond , hogy úgysem visznek el orvoshoz, anyum dolgozik ,aput meg nem izgatja hogy mim fáj .. szóval ..
2013. nov. 22. 19:45
 7/8 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Remek. Én meg izgulok.

Telefonálj, légy szíves, ahogy mondtam, orvos után. A zsibbadás - nekem - neurológiára tartozik. Magától nem fog elmúlni, ha eddig nem tette.

Utána meg fél kart akarsz magadnak? Ha más nem törődik veled, (én igen), akkor magadnak kell, ez ilyen egyszerű. Gyerünk!!!

2013. nov. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem az orvosok nemnéznek normálisnak hogy egy 13 éves betelefonál.. sajnos egyedül nem mehetek el, anyuék pedig nem fognak elvinni , de már valamivel jobb mert csak néha zsibbad
2013. nov. 23. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!