Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szoptatástól az egyik...

A szoptatástól az egyik mellem sokkal kisebb, mint a másik és fáj is. Még mindíg szoptatok, de borzasztó kínokkal, de nem is ez lenne a probléma, hanem hogy nagyon csúnyán néz ki. Vissza fog alakulni?

Figyelt kérdés
Mindegy lenne, hogy a kicsi lenne nagy vagy a nagy lenne kicsi, csal jó lenne, ha legalább nagyjábból egyformák lennének. Bő pólón keresztűl is látszik, hiába tömöm ki. Nem tudok felvenni egy normális, nőies felsőt a fürdőrucit meg el is felejthetem. Gátlásosabb is lettem. Járt így valaki? Vissza alakul?
2013. nov. 12. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne légy gátlásos,aki szeret annak ez nem lényeges.

Nekem volt régebben egy ilyen problémákkal küzdő barátnőm,kifejezetten izgató volt számomra hogy nem voltak egyforma mellei.

2013. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást.A Kedvesem így is szeret nyílván és őt nem zavarja,de engem nagyon.Muszáj valami megoldást találnom,mert ez így nagyon nem jó.
2013. nov. 13. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!