Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti már jelentettetek fel...

Ti már jelentettetek fel kozmetikust elrontott szemöldök tetoválás miatt? Hova kell fordulni, stb?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyire van elrontva?
2013. nov. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Annyira van elrontva,hogy szerencsére nem muszáj kiszedni,hanem rátetoválással rendbe lehet annyira hozni,hogy ne szégyelljek utcára kilépni és ne legyek lelki beteg.De ezt a korrekciót már az ő kezéből nem vállalom,mert nem bízom benne,a pénzt meg nem akarja vissza fizetni,azzal az indokolással,hogy a festéket bevitte a bőrömbe.
2013. nov. 23. 01:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Fogyasztóvédelem.

Vagy bepereled.

Amúgy az elrontott szemöldök tetoválás egy tautológia. A szemöldök nem arra való, hogy kiszedjék, és egy rém ronda vonalat húzzanak a helyére. Persze ez csak a véleményem. Ha még azon belül is csapnivaló munkát végeztek, akkor ne hagyd magad.

2013. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A fogyasztó védelemnek már írtam,most várom a választ.Csak jó lett volna megtudni olyanok esetét,akik már átéltek hasonlót.

Köszönöm a válaszodat.

2013. nov. 23. 11:38
 5/9 anonim válasza:
De a tetoválás előtt felrajzolta nem?? és megnézhetted tükörbe. gondolom mondtad,hogy mehet és csak utána kezdett neki... ne értem,hogyan lehet elrontani ennyire.
2013. nov. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont az a baj,hogy nem a kirajzolt vonalat követte,illetve a kirajzolt vonal sem volt pontos,mert fokpiszkálót mártott a festékbe,azzal lett kirajzolva,s amikor mondtam,hogy ezzel nem lehet szépen kirajzolni,azt mondta,majd tetováláskor tudja ő,hogy hova kell tetoválni,mert 1990 óta tetovál.Tudja valaki szakmabeli,hogy mivel kell kirajzolni?Mert az első tetoválóm szemceruzával rajzolta ki,ez meg azt mondja,hogy csak a bevívendő festékkel lehet.Ezért használt festékes fogpiszkálót.2 vékony, fordított,nem egyforma,furcsa ,,v"alakot csinált nekem ez a hülye(már nagyon mérges vagyok),ami két oldalt csáp alakba megy.Holott nekem a majdnem egyenes szemöldök áll jól.Most úgy nézek ki,mint a bohóc,aki állandóan mérges.
2013. nov. 23. 14:17
 7/9 anonim válasza:
teszel fel képet? én kozmetkus vagyok,igaz nem tetoválok. 3as voltam
2013. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 sellolany válasza:
Évekkel ezelőtti a kérdés, de jó lenne tudni hogy a fogyasztóveédelem mit válaszolt.
2023. jan. 4. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne, hogy végül mi lett a végkifejlet.
2023. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!