Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen messzire megy el a...

Milyen messzire megy el a média korlátozás nélkül?

Figyelt kérdés

Először a napokban futottam szembe egy Culevit" nevű gyógyszerrel ami állítólag a rákos betegeknek hivatott segíteni. A gyógyszeriparról mint a legtöbb embernek, megvan a véleményem, korrupció ezerrel, mellékhatásokat egy újabbal kezelni, és így tovább. Ez csak mellékes.

De ami igazán felháborított egy olyan óriásplakát volt, amin csak ennyi állt: "Én vagyok az, akivel megcsal a férjed". És alatta egy honlap címe.


Csak én érzem úgy, hogy a média egyre többet enged meg magának, egyre kevesebb a korlátozás? Alapvető értéknek, a hűségnek a megszegésére buzdít ez a plakát. És ez most csak egy példa, ha jobban körülnéznék, biztosan találnék még számos hasonló borzalmat. A jövő generációja már így fog felnőni. Gyerekfejjel hogy fog ezekre tekinteni? Nem fog megütközni rajta, hiszen ő ebben fog felnőni. Lesz ennek valaha vége? Vagy pénzért tényleg bármit meg lehet tenni, ki lehet írni?


Természetesen nem azt mondom, hogy az ember ettől fogja megcsalni a párját. De ez éppúgy hat a tudatalattinkra, mint bármely más reklám. Lassú víz kivájhatja a sziklát. De még ezer érvet sorolhatnék, remélem, a lényeg világos. Ti mit gondoltok erről?


2013. nov. 22. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben nőnek fel és? Buta emberek kellenek, mert azokat meg lehet vezetni, rájuk lehet tukmálni a 400e Ft os víztisztító gépet.


Amúgy is sok az ügyvéd, Dunát lehet velük rekeszteni de csak képzik őket még mindig. Nekik is kell valami munka, és mivel nő a népesség, így válóperes ügyvéd sok kell.

2013. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ennél mélyebbre nem látsz? :) Mert ez a válóperes ügyvédes indok elég furcsa
2013. nov. 23. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!