Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék rendező?

Hogyan lehetnék rendező?

Figyelt kérdés
Milyen egyetemet/főiskolát kéne elvégeznem és onnan hogyan tovább?

2013. nov. 2. 18:50
 1/1 anonim válasza:
Színház- és Filmművészeti egyetemet kell kijárni, ahol több szak is indul, köztük a filmrendezés. Én úgy tudom, hogyha ezt valaki kijárja, már eltud indulni onnan, de először csak erre kell koncentrálni, hogy bejuss, és ott is maradj, jól teljesíts, fejlődj. Sajnos többet nem tudok még én sem, csak ennyit, de gondoltam ez az információ is hasznos lehet. Egyébként ugyan ebben a csónakban evezek, én is rendezői szakot szeretnék majd végezni, minden álmom. Ha többet tudnék meg, értesítelek én is, esetleg privát üzenetben is feltudjuk venni a kapcsolatot, de ha elég az is, hogy csak akkor írok, ha én is többet megtudok, akkor maradhatunk annál is. :) Minden jót addig is!
2014. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!