Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit rontok el mindig? (többi...

Mit rontok el mindig? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki, ki beszélte a volt Legjobb Barátomat. Azért volt mert már nem beszélünk le szarjuk egymást stb. Megváltozót, elkurvult (a volt LBm). Ezért hordta el nekem minden szarnak. Más nap már ment hozzá és engem észre se vett. Rohadtul szarul éreztem magam mert, meg hallgattam és ez a hála? Aztán amikor jöttem haza suliból akkor meg írtam neki a véleményem erről az egészről, vissza is írt és azt írta hogy 'számítsunk egymásra mindig' mondom jó. Majd másnap ismét le se szart már köszöni se köszönt. Gőzöm sincs mit tegyek. Én érzem magam szarul, és azon gondolkozom hogy mit rontok el? Mért kapom ezt? Egyáltalán barátnő az ilyen? Ha velem van valami, le se szar és ha, neki van valami baja én mindig meg hallgatom. Mért van ez?

2013. nov. 22. 19:17
 1/2 anonim válasza:
Én is jártam így . azt hittem barátnő az ilyen, de tévedtem. nehéz volt lemondani róla de miután egyre többször viselkedett így velem, nem engedhettem meg a saját büszkeségemnek h foglalkozzak vele. Le se szar téged mert azt hiszi ő jobb nálad. kamaszkori elfoglaltság ez. javaslom lépj túl rajta és fogadd el h ez a lány bizony nem a barátnőd. számíts arra is h téged ugyanúgy kipletykál. később ez már csak rosszabb lesz, ugyh ne vedd fel azt kibúvót h ez majd javulni fog, mert nem fog. csak magabiztosan és büszkén :)
2013. nov. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszod. Sokat segítettél tényleg!:')
2013. dec. 9. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!