Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit rontok el, miért lesz...

Mit rontok el, miért lesz mindenki tök bunkó velem egy idő után?

Figyelt kérdés

Én csak ismerkedni, barátkozni próbálok a kortársaimmal, fiatalokkal, de mindig leszarnak igazából, örülnek ha megszabadulnak tőlem. Vannak akik elviselnek, de az se az az igazi haverkodni akarás, azok se akarnak haverkodni, csak tettetik, igazából azok is örülnek neki, ha nem kell velem beszélniük.

Mindenki csak eltűr maximum, de legtöbben még arra se képesek, iskolában pl. totál levegőnek néznek, sokan nem is köszönnek nekem.

Velem miért lesz egy idő után mindenki bunkó? Miért nem lehet engem is kedvelni senkinek, mint másokat?


2013. nov. 10. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt mi nem tudhatjuk.

Nézz magadba: nincs gond a stílusoddal?

2013. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hiba benned, illetve az emberekben együttesen keresendő..az utóbbit nem érdemes viszont fájlalni, ugyanis nem fognak megváltozni miattad


neked kell változnod, légy jó megfigyelő, ki az akit bírnak ki az akit nem..nem kell teljesen olyannak lenned, maradj a stílusodnál, légy laza, nyitott


általánosságban válaszolva a kérdésedre! :D

2013. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!