Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó angolosok! Meghalok!...

Jó angolosok! Meghalok! Segítene valamelyikőtök?

Figyelt kérdés

Itt van egy videó, amit 3:41 perctől 4:44-ig le kellene írni szöveggel angolul.. hogy mit mond a nő... Az a baj, hogy az egyetemi tanár beszívatott, mert múltkor nem tudtam ott lenni az óráján 40 fokos lázzal... hát sajnálom. És egy ilyen rohadt nehéz házit adott..


http://www.youtube.com/watch?v=UxjCeDDOJek


2013. nov. 22. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre van 2 jó trükk.

1: youtubera visszatöltöd és a google kielemzi az angol szöveget "hallás" alapján. Ez ad egy auto caption-t.

2: szerkesztesz hozzá feliratot.


Én ezt most külön csináltam, mert érdekelt, mennyit értek meg belőle.

https://www.youtube.com/watch?v=7dAV9SIJprk



(ps.: fél évet tanultam angolt, a többi tudást tv-ből sikerült felszedni)

2013. nov. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
btw: mocskos zavaró alatta a zene, hogy közben motyog a nő :) ismeretlen szavakat nem értem meg, az ismerősöket a szövegkörnyezetből fogom fel.
2013. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi! :D


Hiába töltöttem fel a videót, nem találok semmi féle googlis audióátírót vagy mi...

2013. nov. 24. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Csinálj hozzá egy kezdetleges feliratot (1-2 bejegyzéses bla-bla is elég), és automatikusan csinál angol feliratot hozzá "hallás" alapján.


Remélem az angol felirat segített valamit, volt 2 rész, amit nem értettem meg, azt ???-el jeleztem.

2013. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!