Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Budapesti aluljarokban...

A Budapesti aluljarokban tenyleg sok a prostitualt?

Figyelt kérdés
8 ev utan visszaterek Amerikabol Magyarorszagra. 10 eves voltam amikor elkoltoztunk, tehat szinte semmit nemtudok szulohazamrol, csak azt amit az interneten olvasok. Arra lennek kivancsi hogy tenyleg annyira sok-e az oromlany es a kabitoszerkereskedo a Nyugati, Keleti aluljarokban? Azt hallottam hogy rendesen kiallnak a kereskedok es aruljak a drogot. Ez igaz? A masik kerdesem a hajogyari szigetrol lenne. Hallottam rola hogy egy teljesen elzullot, kabitoszeres hely lett belole, de miota lecsereltek a vezetojet azota semmi gond nincs. (Akit ha jol tudom megoltek.) Valaki jolenne ha egy kis felvilagositast adna a Budapesti ejszakarol, mielott hidegen szembesulok a tenyekel. Minden hasznos valaszra zold pacsi! Elore is nagyon szepen koszonom!

2013. nov. 22. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Ha teheted inkább ne gyere haza!

Bár nem vagyok Pesti, de itt van néhány számodra hasznosnak tűnő infó.


Ami a hajógyárit illeti

http://www.youtube.com/watch?v=87xBg_0iC50


ami a prostikat illeti

http://www.youtube.com/watch?v=Z0lbOUZrL-0


így nézett ki tavasszal a nyugati

http://www.youtube.com/watch?v=OOMp2kM7yrw

2013. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Nyugati aluljáróban egy-kettő pillangó még akad, a Keletiben viszont soha nincs. Ez a drogos dolog meg hülyeség. Dehogy állnak ki és árulják,max egy előre megbeszélt üzlet lebonyolítását látod. Eltúlozzák az emberek ezeket a dolgokat,főleg azok,akik nem pestiek,és évi egyszer felmásznak a városba,azt lát valamit,és megállapítja,hogy mekkora bűnbarlang ez a főváros.
2013. dec. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

a keletinél az araboktól lehet drogot venni, a nyugatit repeszgránátokkal kellene megtisztitani a cigányoktól

amúgy meg ha van pénzed itt se rosszabb mint az usában

2013. dec. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
De a Keleti aluljárójában nem árulnak!
2013. dec. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
ezek szerint kerested őket de nem találtad, nézd meg fent a parkoló környékén
2013. dec. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De a parkoló már nem az aluljáró nem érted? "Arra lennek kivancsi hogy tenyleg annyira sok-e az oromlany es a kabitoszerkereskedo a Nyugati, Keleti aluljarokban? " A parkoló nem az aluljáró!
2013. dec. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és miért pont erre a két aluljáróra vagy kiváncsi?
2013. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!