Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beta Vatera furcsaságokról mi...

Beta Vatera furcsaságokról mi a véleményetek, hogyan fog működni?

Figyelt kérdés
Ma érkezett egy kérdésem és meglepve láttam, hogy a kérdező saját email címéről érkezett, a terméklapon sem jelenik meg a levelezés, eddig főbenjáró bűn volt a vaterán kívül értekezni, kizárás járt érte, most meg mindenki levelezhet a privát emailjén. Szerintem így sok lesz a vaterán kívüli üzletkötés. A kérdésekre is ezerszer kell majd mindenkinek külön válaszolni. Fura. Vajon a feltöltési díjak lesznek magasak a kieső jutalékok miatt? A vásárlás után pedig automatikusan küldi a lakáscímet a rendszer a vevőknek, bár ez engem nem zavar, csak eddig ez sem így működött. Ha valaki ismerős a külföldi "vaterán" megírhatná hogyan működik majd.
2013. nov. 23. 11:22
 1/2 anonim ***** válasza:
valamit lépnie kell a vaterának ugyanis egyre többen árulnak ingyenes oldalakon amik ugyanolyan jok mint a vatera..
2013. nov. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igaz, mondjuk én azért szerettem a vaterát, mert országosan lehetett relatív biztonságosan adni venni az értékelő rendszer miatt. A többi oldalról csak a saját városomban élő eladótól mernék vásárolni személyes átvétellel. Így nekem vidékinek sok termék elérhetetlen, nem merném pl egy apródos eladótól előreutalással megvenni.
2013. nov. 23. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!