Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más is úgy hallja a hangunkat...

Más is úgy hallja a hangunkat mint mi?

Figyelt kérdés
Mármint ha éneklek akkor ugye hallom a hangom h milyen. Más is úgy hallja mint én vagy máshogy?A haverjaim mindig akarják h énekeljek nekik és nem röhögnek ki szóval nem hiszem h csak röhögni akarnak....ének a tanár is mondja h jó a hangom...én magam is elég jónak hallom a hangom de ha felveszem pl mikivel számítógépre akkor nembírom meghallgatni olyan szar XD
2009. nov. 19. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mások egyáltalán nem úgy hallják,ahogy mi.Azért hallod szarnak az énekhangod,mert szokatlan.Minél többet vedd fel minkrofonnal,és szokj hozzá,ha szeretsz énekelni.Amúgy nem árt a saját beszédhangunkat és magnóra venni,és azt is megszokni.Hát az nem könnyű:)
2009. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem. Én egyszer úgy tanultam, h mp3-ra rámondtam a szöveget és visszahallgattam, én fiú létemre tiszta nyivákoló hangúnak hallom magam erre kiderül, hogy egész mély hangom van:D
2009. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, annyival egészíteném csak ki, hogy a felvett hangod sem teljesen olyan, mint amilyennek mások hallják. Ki is próbálhatod, hogy valaki más hangját meghallgatod felvételről és élőben is. Kb. ennyi különbséget számolhatsz a saját hangodnál is.
2009. nov. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem sokként ért amikor először hallottam felvételről a hangom. Tök olyan mint azé a csajszié akivel egy ex-barátom megcsalt. Még a fejéhez is vágtam hogy azzal a nyivákoló k-val??? Nem akartam elhinni hogy nekem is ilyen a hangom. Próbálok nem tudomást venni róla. Olyan kis kényeskedő. Nem is értem miért barátkoznak velem :).
2009. nov. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!