Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért álmodhadtam ezt?

Miért álmodhadtam ezt?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy plázában vagyok, majd kijövök onnan és összetalálkozok az egyik volt osztálytársammal meg az öccsével (aki valójában nincs neki) és az öccse mond nekem valamit, erre én azt felelem, hogy "te azt mondtad az öcsédnek, hogy mi járunk? ", majd kezdte kellemetlenül érezni magát a volt osztálytársam, ezután megjelent az egyik barátnõm, hirtelen tél lett, elmentem a barátnöimmel korcsolyázni és közben a volt oszt. Társamat néztem mikor beleszerettem, lejöttem a pályárólés odamentem hozzá, és be akartam neki vallani, hogy szerelmes vagyok belé és ekkor végeszakadt az álmomnak. Ez mitõl lehet?
2013. nov. 23. 13:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!