Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bankszámlámat hogy tudom...

A bankszámlámat hogy tudom atm-nél feltölteni?

Figyelt kérdés

kovácsi vagyok rá hogy a atm-nél hogy tudom a bank számlámat feltölteni ha nincs rajta pénz!

láttam már egy otp atm-nél hogy ad egy borítékot de nem tudom mire való


meg minden banknak meg van ez a lehetőség ha atm-nél akarok pl befizetni

pl otp. tkarék bank erstebank stb....



2013. nov. 23. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobban jársz ha be mész egy bank fiókba, és ott kéz pénzben be fizetsz a számládra. Hogy miért jársz jobban? Mert gyakorlatilag azonnal jóvá írják a számládon a befizetett összeget! Ugyan akkor lehetőség van, ATM-en való be fizetésre is. De ez esetben legalább 2-3 banki munkanap mire jóvá írják az összeget. Ez alatt, még a bank kártyás fizetés sem megy, mert nincs összeg a bank kártyához tartozó számládon. Az ATM be fizetés menete: 1., be rakod a kártyádat az ATM-be, 2., be írod a pin kódodat, 3., ki választod a be fizetés menüt, 4., az ATM ki ad egy borítékot, 5., a borítékba be teszed az X összegű paprí pénzt (minimum: 1000 Ft-ot lehet be fizetni, és csak papír pénzt lehet bele tenni, a borítékba!), 5., le zárod a borítékot., 6., a boríték beadó nyiláson keresztül be adod az ATM-nek a borítékot, 7., be írod az ATM bilenytűzetén a borítékba helyezett kéz pénz összegét (a borítékba helyezett pénz, és az ATM billetyűzetén be írtaknak egyezni-e kell!). 8., és kész, ennyi! De mire jóvá írják a számládon az legalább 2-3 banki munka nap is lehet!
2013. nov. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!