Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért Éri Meg Anglia?

Miért Éri Meg Anglia?

Figyelt kérdés

Több munkatársam ment el a cégtől, ahol dolgozom Angliába, remélve, hogy ott anyagilag és erkölcsileg jobban járnak.

Egy raktárban dolgoznak, az ottani minimálbérért és 400font/fő ért bérelnek hárman egy házat.

Ezer font/fő költséggel indultak, tehát azt és legközelebbi haza utat vissza kell spórolni.

Nem értem őket, mert szerintem nem járnak jól, elvégre itthon a saját berendezett házukban éltek, a családjukkal és nem egy bérleményben.

Jó, a fizetés nem annyi, mint Angliában, mert átlag 110-120nettó ft.

Tényleg fognak tudni spórolni? Pár év után tehetősebben tudnak hazatérni? Azoknak is megéri kint dolgozni, lakó-társazni, akinek itthon már saját otthona van?

Ennyire jó a helyzet Angliában?



2013. nov. 23. 22:11
 1/1 anonim válasza:

Anglia inkabb azoknak a fiataloknak eri meg akiknek meg nem kell azon gondolkodni hogy otthon varja a csalad es nem kell minden honapban x osszeget hazautalnia!Egy csaladdal rendelkezo felnott szerintem akkor vagjon bele ha van egy jo szakmaja es angol tudasa es nem minimalberert dolgozik kint!

Lehet hogy 120 ezernel kicsit tobbet fognak hazakuldeni a kollegaid,de nem fognak felcsovelni belole!

2013. nov. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!