Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma vettem észre, hogy nehezen...

Nikoru kérdése:

Ma vettem észre, hogy nehezen bírok lehajolni, vagyis mikor lehajolok nagyon fáj a derekam, nem is az igazából, hogy fáj, hanem hirtelen belenyílal a fájdalom, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 14:49
 1/1 hipermenyét válasza:
kevés mozgás, rossz testtartás, nehezet emeltél és meghúztad, idős vagy és gyengülnek a porcok. 1. megoldás: mozogj, főleg fuss, biciklizz. 2. megoldás: ügyelj mindíg a testtartásodra. 3. megoldás: ha nehezet emeltél, és azért lehet, menj el dokihoz, nehogy sérv legyen, vagy egyébb. 4. megoldás: igyál élet elixírt. Nos, nekem is volt ilyen, nem 1-2x, megoldásként azt csináltam, hogy fél-1 óránként lefeküdtem az ágyra hassal. első két kezemmel megemeltem a felsőtestem, addig, hogy teljesen nyújtva legyenek a karjaim. láb-fenék izmok teljesen legyenek ellazítva, teljes mértékben csak karból emeld magad. nem fogom részletezni miért, de ez jót tesz a porcoknak helytelen testtartás esetén. többire nem túl hatásos megoldás. :)
2013. nov. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!