Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatok korabeli...

Hol találhatok korabeli rádiófelvételeket a náci német rádióból ahol a zsidótörvényeket mondják be?

Figyelt kérdés
Anne Frank-ot adjuk elő szindarabban, és nagyon jól jönne ha találnánk valami ilyesmit. Előre is köszi :)

2013. nov. 24. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy bárhol találsz ilyesmit. De ha valaki tud németül, megfogalmazza amit meg kell, valaki felveszi valami németes akcentussal, arrogáns hanggal, és hangvágó programokkal megcsináljátok, hogy ne legyen túl tiszta a felvétel, hogy korhűnek tűnjön, az majdnem olyan jó. :) Szerintem legalábbis.
2013. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen erre én is gondoltam. Tudok is németul csak gondoltam jó lenne...
2013. nov. 24. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:

bundesarchiv!*herman goring beszedei a reichstag elott!

az egyik ilyenben felsorolja a nurnb ergi "juden gesetz" egyes reszleteit!!

2013. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha igaz, ez jó lesz: http://www.youtube.com/watch?v=I3D_SSTMcjE


Amúgy, felhasználva amit aser alexander írt, a köv. gugli keresés adta: bundesarchiv hermann göring juden gesetz site:youtube.com

2013. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2013. nov. 26. 01:35
 6/6 anonim ***** válasza:

nneddudgi!

kedeves fijjug!

igen,de ha csak siman beirod a youtoube keresobe,ott is van par ilyen dokumentum film-(archiv)!nekem pl megvan egy eredeti peldanyom a hirhedt "judengesetz" bol!

-a torogg!

2013. nov. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!