Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az ajánlott levélnek nem az a...

Az ajánlott levélnek nem az a lényege hogy csak aláírás után adják oda a csomagot?

Figyelt kérdés
Rendszeresen szoktam kapni ajánlott csomagokat,már nagyjából 1 éve. Azonban 1 kivételével,egyet sem kellett aláírnom,hanem csak be volt dobva a postaládába.Na most,ennek nem pont az a lényege hogy alá kelljen írni a szelvényt,hogy átvettem?Mert nem olcsó dolgok szoktak jönni (4ezertől 8ezerig kb),de csak be vannak dobálva a postaládába.Jelenleg is egy csomagot várok,de már 3 napja késik és arra gyanakszom,hogy ez lehet a gond,hogy a postás csak berakta a postaládába és valaki esetleg kivette onnan. :S
2009. nov. 20. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy pont ezt a csomagot hozta egy lelkiismeretes postás és épp em talált otthon, bár akkor cetlikét kellett volna hagynia. Amúgy igen, az ajánlott csomagot és akármilyen másik csomagot is át kell vetetni! Nálunk az volt a divat, hogy ki sem hozták a csomagot, csak cetlit dobtak be, pedig egész álló nap itthon vártam, (gyeden vagyok) ki sem mozdultunk még sétálni sem, csak már este, mikor apa is hazaért. Azt írták a cetlire, hogy nem voltam itthon... röhej. Utána egy olyan csomagelosztóba kellett a csomagért menni, ami rohadt messze volt, szívességet kellett kérnem, hogy nekem ne kelljen babakocsival odáig elbumlizni, aztán az illetőt majdnem megkövezték, mert kocsival beállt egy olyan helyen, ahol 200 méteres körzetben sehol sem lehetett megállni. Égett a pofám :S

Azt javaslom, ha nem jön a csomagod, minél előbb reklamálj, mert visszaküldik és akkor még macerásabb az egész. A helyedben én annak is utána néznék, hogy az ajánlott cuccokat ki írta alá...

2009. nov. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!