Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a munkavállaló számára...

H.István kérdése:

Milyen a munkavállaló számára előnyös kimenetele lehet egy alábbi szituációnak? (ha a válaszban a munka törvénykönyvére való hivatkozás is lenne, nagyon hálás lennék)

Figyelt kérdés

Egy cégnél 8 órás munkaviszonyomat 4 órásra változtatták, de csak papíron. Adótartozás miatt belementem, mert szükségem volt fix jövedelemre. A múlt héten egyhetes szabadságom alatt kaptam egyik kollégámtól a hírt, hogy következő hónap elsejétől nem kell mennem már dolgozni. Másfél éves munkaviszonyom van. Több mint egy éve 4 órában bejelentve. Úgy tudom, végkielégítés csak 3 év után jár, de azzal nem vagyok tisztában, hogy a 4 órás munkaviszonyra jár-e munkanélküli segély és ha igen mennyi?

Milyen anyagi és nem anyagi igényem lehet a céggel szemben?



2013. nov. 25. 09:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!