Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fogom fel kudarcnak az...

Miért fogom fel kudarcnak az egészet már most?

Figyelt kérdés
Szoval már egy éve kb.ijászkodom,talpasijászat egyenlore.Es most kezdtem el lovasijaszkodni.Jarok edzesekre,azonban ugy érzem az edzo ugymond bambának néz,mert semmi se jo,amit csinálok.Jo tudom persze,hogy a tartásom most azért nem jo,mert a repeijászatban használt technikám al ovasijászatban nem használhato,de én mégis már most kudarcnak fogom fel.Hogy bamba vagyok,gyuge és egyugyu nem tudok semmit sem jol csinálni,amire aztmondják,ezaz,ez jo.Még aztse amikor íj nélkul gyakorlatozunk,az sem jo,ahogy megfordulok.Sem az amikor a lovaknál a parellizést gyakoroljuk,mindenki másnak megy,belém persze belémvan kotve,mikor már azt hinném,ez talán jo.:( Mit gondoltok,miért érzem ezt?Már az edzéseket se várom annyira,mint korábban...:(
2013. nov. 25. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!