Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri XboxOne-t venni?

Megéri XboxOne-t venni?

Figyelt kérdés
Nos ezen azért gondolkoztam ugyanis az xbox360-ra már csak pár évig gyártanak játékokat. Vagy mi a helyzet a ps4-el ami még meg sem jelent? Megérik a Pénzüket?

2013. nov. 25. 19:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ps4inkább megéri a 127ezret mint az xbox a 150-160e-t
2013. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
24%
Az xbox one-ban sokkal több a lehetőség mint a ps4-ben.
2013. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

#1 Xbox azért drágább mert kinecttel adják amúgy...


Szerintem egyenlőre még nem, mivel egyenlőre nincs olyan sok játék rá.

2013. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 kriszt955 válasza:
11%

2. te egy szar vagy xD


az XBOC one-t nehogy megvedd mert nagyon ráfázo lvele öcskös és ezt komolyan mondom.


indokok:


1. több mint egy magyar átlag fizetésbe kerül de ez még türhető is lenne


2.és ezen besírtam xD letiltatták a használt játékok vásárlását ezt értsd ugy hogy pl van xbox ONe-d és haverodnak is van akkor hiába viszed át hozzá a játékodat nemfog nála elindulni és ez forditva is igaz ez nagy verébség a microszottól szóval mindig mekkel venned a 20K-s játékokat


3.hát még ezis egy vicces sztori :D na ezt figy..... 24óránként igényli az internetet mer ha nemlépsz fel mindennap legalább 1szzer akkor cumiztad -.-"


4.kinket nélkül nemis működik szoval azét ilyen drága. mellesleg már nemis 1 játékkonzolrol van szó mert a menőarcok a microszoftnál kitalálták hogy milenne ha filmcsatornákat lehetne vele nézni, vagy zenét halgatni, és hamár ezek vannak akkor 1értelmű nem? Windowson fusson.. Hát persze hogy ez kell egy JÁTÉKkonzolba....


Ezek alapján dönts mert amiket itt leirtam sajnos igazak :S nagy csalódásomra is mert énis XBOX-párti vagyok/voltam.


Ellemben a Sony az kitett magáért és legalább meghalgatta hogy mire vágynak a PS-tulajok és a fanok és azok alapján dobta össze a gépet használt játékcsere van nemigényel multi-t 24-óránként és mivel egy játékkonzolrol van szó még a teljesítménye is jobb lessz, jobban adja le majd a grafikát :) én most tuti hogy a PS4-et veszemmeg mert a Microsoftosok mind önző ge cik lettek.

2013. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
35%
Azt nem is mondtad,hogy a shitbox one csak 720p-t tudja 2013ban a játékoknál....
2013. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%

Mind a 2 sz@r! A PS4 is meg az xbox One is!


Az xbox ég, füstöl, nem olvassa a lemezeket!


[link]


[link]


A ps4 meg kékhalált kap!


[link]


[link]


Arról nem is beszélve, hogy a PS4 is szabotázs, a pletykák szerint. Meg az xbox one is szándékosan lett ilyen rossz, hiszen ugyanannál a cégnél gyártják a ps4-et és az xbox one-t is!

2013. nov. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 kriszt955 válasza:
28%
hát ja a rossz bánásmód miatt szabotálták a konzolokat a sorozatgyártók de fos kínaiakkal gyártották a konzolokat azért kellett őket nevelni hogy nehogy elbasszanak vmit szal megis érdemelték és msot szép kis pert varnak a nyakukba xD
2013. nov. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
szóval maradjak vagy a ps3-nál vagy az xbox360-nál ééértem
2013. nov. 27. 15:26
 9/22 anonim ***** válasza:

#4


Te ezt honnan vetted, olyan baromságokat írtál le, mint a ház...?!

Mindkettő magyar átlagfizetés felül van.

Nem kinket hanem kinect, és a többiről már ne is beszéljünk...

2013. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
53%

a 4-es tényleg jó nagy baromságokat írt.


A benne lévő plusz dolgokról meg csak annyit, hogy kedves 4-es gondolom telefont is úgy kerestél, hogy csak és kizárólag telefonálni lehessen vele elvégre az egy TELEFON minek bele kamera, internet, játékok, stb...

2013. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!