Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kontaktlencsét lehet párban...

Kontaktlencsét lehet párban feltenni ebayre?

Figyelt kérdés
Az enyémre rá van írva hogy bár darabonként nem lehet árulni,de én 2-2 db-ban szeretném árulni.Van két darab bontatlan -1 és két darab -1,25. Így már nem darabban vannak hanem párban.Ebbe beleköthet az Ebay?Ugye a standart csomagok hármasával vannak

2013. nov. 25. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Úristen, el lehet adni kontaktlencsét? ki az, aki ezt emgengedte? és ki az, aki vesz ilyet?:D
2013. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okos pulykajancsi vagy te is...életedbe nem próbáltad de tuti okos vagy..:D
2013. nov. 25. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

En csak egy egeszsegugyis vagyok, aki evtizede hord szemuveget es egy joideje kontaktlencset

es tudom, hogy minden kontaktlencse szemelyre szabott.... mit gondolsz az elso lencsezes elott miert adnak probalencset kulonbozo gyartomtol? Mert nem lehet tudni, hogy melyiket birja a szemed es melyiket nem... egy kontaktlencse teljesen szemelyre szabott... gondolj mar bele, szerinted miert kell elotte egy 20 perces meres? Hogy osszehaverkodj az optikussal?

2013. nov. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Áhh szóval azok kimaradtak akik évek óta ugyan olyat hordanak mert már tudják milyen kell nekik?:D Nesze neked egészségügy...
2013. nov. 27. 18:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Most már értelmesek eltűntek? Valaki komoly választ is adhatna hülyeség meg sok sok okoskodás helyet!
2013. nov. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!