Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segítene? (tetkó ügy

Valaki.... kérdése:

Valaki segítene? (tetkó ügy

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem:

1.hol lehet ajkán tetkót csináltatni?

2.Mijen érzés mikor a tetkót csinálják?

3.Mindenhol csak 18 év fölött vagy szülői engedéllyel lehet tetkót csináltatni?

4.A normális tetkó nem szokott: leolvadni, leszáradni, lehámlani?

5. kinek van tetkója és milyen?

a NORMÁLIS (!!!) válaszokat előre is köszi :) ( nem kérek olyan válszokat hogy a tetkó hülyeség meg hogy ne csináltass mert én eldöntöttem hogy csináltatni akarok és kész! az én életem!) 16/L :)



2013. nov. 26. 15:51
 1/3 Krizsa Tattoo válasza:

2. Attól függ hova csináltatod, és mekkorát. Lehet kellemetlen, fájdalmas, eszméletlenül fájdalmas, kellemes, egész tűrhető, pont jó, mint az epilálás, stb.

3. Szalonokban igen.

4.Nem olvad, nem szárad le, a gyógyulás folyamán lehámlik a bőr ami a tetoválás felületén van és elhalt, de ez normális.

5. Nekem teljes alkar és a combomon is van.


Azt javaslom azért várj míg 18 leszel addig találd ki mit szeretnél és ha egy-két év múlva is tetszik akkor hajrá!

2013. nov. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1: szalonokban, háznál nehogy csináltass...

2: azt hogy 'mijen' érzés nem tudom. azt viszont igen hogy MILYEN érzés: enyhe fájdalom, de ti csajok nem bírjátok, nektek nagyon fáj.

3: egyes kérdésemben a teljes válasz erre a kérdésre is...

4: ha betartod az utasításokat akkor nem. kivéve ha afrikában jársz, mert akkor leprás leszel és leszárad a kezed.

5: a jobb alkarom(belsőrésze) tele van szöveggel.

6: 16 évese semmi képp ne tetováltass, 2 évet még igazán várhatsz, addig talán megjön az eszed és nem varratsz magadra justin bieber és hasonló neveket illetve csillámpónikat.. (esetleg ha valami véletlen folytán 16 évesen értelmes tetkó jutott az eszedbe akkor én kérek elnézést! ;) )

2013. nov. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 sámliműszerész ***** válasza:

mi számít értelmes tetkónak manapság? :)

Én márciusban fogom az első tetkómat megcsináltatni,

a quake 3 arena logóját a hátamra, azért választottam ezt, mert az egyik kedvenc játékom volt, sok embert ismertem meg általa, szerettem azt az időszakot, na meg a logó maga is jól néz ki. Bár 18 év alatt szerntem sem érdemes csináltatni. Nekem 2 évbe telt mire végképp rászántam magam. 23 vagyok by the way.

2013. dec. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!