Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kína időjárása, áprilisban?

Kína időjárása, áprilisban?

Figyelt kérdés

Na jó, tudom, hogy ezt tudnom kéne, de mindig is csak kettes voltam földrajzból és szívből győlölöm a földrajzot, de nagyon kéne tudnom, hogy Csinghaj tartományban, Qamadoban milyen időjárás van áprilisban (2010-ben) A regényemet írom, és a srácot elküldik oda, és jó lenne tudni, hogy milyen ruhát vigyen magával, ilyesmi.Olvastam egy cikket, amiban azt írták, hogy a segély szállítmány nehezen jutott el közúton, mert akadályozza az időjárás: a hóesés és a fagy? De amit a googlen néztem képeket, hogy földrengés volt, abban havat sehol nem látok. Na mondjuk igaz, hogy általában kabátban vannak az emberkék a képeken, de se eső se hó.

Amúgy légy szíves ne nézzetek hülyének, csak próbálok regényt írni.


És még egy kérdés:

"Jüsu prefektúra százezer lakosú székhelyén az épületek mintegy 85 százalékát."

Mit jelent a prefektúra szó?

Előre is hálás köszönet.



2013. nov. 26. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha be van kötve nálatok az internet, akkor be van "kötve" a wikipédia is.
2013. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!