Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak annyit az...

Miért panaszkodnak annyit az emberek amikor lehetne sokkal rosszabb is?

Figyelt kérdés

Lehetne éhínség és szomjúság mint pl Afrika egyes részein vagy lehetne háború mint a közel-keleten. Lehetnének vírusos járványok amikbe naponta 1.000.000-an halnak bele. Lehetne hatalmas munkanélküliség, 10-szer magasabb árak, stb.


Ehhez képest jópár ismerősömnek az a baja hogy miből fogja megvenni a legújjabb okostelefonját, vagy miből fog elmenni nyaralni jövő nyáron.


Miértnem tiszteljük azt amink van? Álszentség nélkül!


2013. nov. 26. 21:53
 1/6 A kérdező kommentje:
És igénytelenség nélkül!
2013. nov. 26. 21:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de ezen panaszkodni hogy sokat panaszkodnak mások, a legértelmetlenebb.
2013. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert a média mindenkihez eljut!

Ami a legújabbnak, a legnagyobbnak és a legmárkásabbnak a megvételére sarkallja a népet, ezért!

Nekem is okostelefonom van, de egy régi Nokia 500 ami már 2 éves elmúlt, de még műkszik és addig nem cserélem le. A kocsim én vettem, egy 96-os Mondeo, ez sem mai darab, de nem is kell félnem attól, hogy a bank lefoglalja, vagy hogy 50 ezer km- alatt tönkremegy lassan az egész kocsi!

Az értékrendekkel van a baj sok embernél, és a felfogással!

2013. nov. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Magyarországon is vannak akik éheznek, és a munkanélküliség is folyamatosan nő. A magyarok többségének van oka panaszkodni.

Az én ismerőseim nem tartoznak a jómód réteghez, mint a tieid. Örülnek, ha a hónap végén még van pénzük. De komoly gondot jelent nekik, ha a gyereknek csizma vagy éppen kabát kell. Nyaralásról még csak nem is mernek álmodni.

2013. nov. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó! Én sem vagyok jómódú. Ellenkezőleg! Havi kemény 80 ezer forintot keresek, és én is örülö ha hónap végén nem kell kölcsön kérni.
2013. nov. 26. 22:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert az emberi természet ilyen. Sose elég jó az ami van. Pont azért alakult ez ki, mert az emberek nem tapasztalták azt a nyomort, mint ami pl Afrikában van. Ha 1 hetet el kéne töltenünk olyan körülmények között biztos hogy nem panaszkodnánk ennyit
2013. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!