Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted melyik a legjobb...

Szerinted melyik a legjobb magyar vidéki város?

Figyelt kérdés
Szerintem Szeged.
2009. nov. 20. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
pont ezt akartam írni én is:)
2009. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bocsi de én Veszprémbe szerettem bele elsőre:D
2009. nov. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Debrecen és Szeged.
2009. nov. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok Szeged utáló meg szeintem nagyon szép város de zavar hogy mindenki csak Szeged,Szeged és Szeged.Az én válaszom amúgy:MISKOLC :)
2012. okt. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül Szedegre voksolnak a legtöbben. Egy csodaszép város, nyitott és kultúrált emberekkel. Bár csupán 170 ezer fő a lakossága, de az ember ezt Szeged belvárosában sétálva nehezen hiszi el, mert sokkal nagyobbnak tünik. Egy igazi mozgalmas, színes, tiszta, érdekes nagyváros.
2012. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy bocsánat mindenkitől csak én még ott nem voltam,hogy is mondjam szomorú vagyok hogy mindenki utálja Miskolcot ;(
2012. nov. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Én nem utálom Miskolcot, sőt szerintem gyönyőrű és nagyon hangulatos a belvárosa, csak az egésznek az összképét lerontja a közbiztonság borzalmas állapota és az, hogy munkalehetőségek terén az ország egyik legrosszabb régiója.
2012. nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 runcajz válasza:
100%
Sopron!
2013. okt. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!