Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A térkőre olaj-gázolaj került,...

A térkőre olaj-gázolaj került, hogyan távolítsam el?

Figyelt kérdés
Tegnap a ház előtti térkövön a bicikli láncát tisztítottam, és hogy ne legyen minden olajos egy gázolajjal itatott ronggyal dörzsölgettem végig a láncot, ami persze teljesen fekete olajos lett. Azt viszont nem vettem észre, hogy a rongy vége (olajos gázolaj) érte a talajt és 3 elég feltűnő folton olyan lett, amivel akkor hirtelen nem tudtam semmit csinálni, de még ma reggel is kb ugyanannyira látszott. Kérdésem, hogy milyen bevált módszer van arra, hogy ezt eltávolítsam, vagy legalább nagyban halványítsam?

2013. nov. 28. 12:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Mikor rákerült rögtön fűrészport, vagy száraz homokot kellett volna rárakni.


Próbáld slaggal lemosni, de lehetséges, hogy beszívta a beton és ott fog maradni, csak halványabb lesz.

2013. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!