Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgős! A szobor eltörött,...

Sürgős! A szobor eltörött, balszerencsés lettem, és mindenki becsönget hozzám. Mit tegyek? Tényleg a szobor miatt van?

Figyelt kérdés
A kolléganőm nagynénje, akivel régóta jó viszonyban van a családunk, tavaly születésnapomra küldött nekem egy szobrot, amit valami különös szagú gyógynövényes páccal kent be. A szobor egyébként értéktelen, a belvárosi kínai boltból van, 20 centi magas, és egy lila-piros macskát ábrázol. Borzalmasan nézett ki, de a néni minden nap átjött egy héten keresztül látogatóba, mert nem a városban lakik, hanem vidéki, ezért szóval udvariasságból ki kellett tenni. Annyira utáltam, hogy minden nap egy kicsit közelebb toltam az asztal széléhez, és mikor elment a néni, "véletlenül" lelöktem a könyökömmel, az meg eltört. A legfurcsább az volt, amit már említettem, hogy valami fura szagú páccal kente be, de szerencsére megszabadultam tőle. Amióta ez történt, mindenféle balszerencse történik velem, pedig nem vagyok babonás, nem hiszek az ilyesmikben, de kénytelen vagyok a szoborra gyanakodni. Elküldtek a munkahelyemről minden ok nélkül, leépítés volt, a testvéremet megcsalta a felesége, erre ő meg hozzám költözött, és azóta kupi van, rendetlenség meg kosz az egész házban, ezen kívül kiváló főzőtudományom és eddigi remekműveim ellenére rosszul sikerül minden, amit a konyhában készítek, csőtörés is volt, bezárt a kedvenc kajáldám, ahol minden hétvégén ettem, és jól éreztem magam, a vírusvédelem ellenére vírusfertőzés érte a gépemet, a mobiltelefonomat elvesztettem, a pénztárcámat ellopták, állandóan lekésem a buszt, pedig akkor indulok mint szoktam. A másik dolog, ami még a szobor óta történik, hogy mindenféle hittérítő, koldus, szomszéd becsönget hozzánk. Arra lennék kíváncsi, hogy ez tényleg a szobor miatt van-e, és mit tudok tenni? Segítség!

2013. nov. 28. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Így elsőre úgy tűnik, hogy tényleg van összefüggés a kettő között, de ez így egy kicsit meredek. Szerintem próbálj elvonatkoztatni a szobortól, hogy nem miatta van. Nagyon sokszor az emberek a kiváltó okot később teszik hozzá az eseményekhez, és így sok mindent be tudnak maguknak képzelni. Azt megkérdezhetem, hogy miért Karakteres Jós a neved? Poén, vagy tényleg érdekel az ezoteria, jóslás? Mert ha érdekel, akkor nem csodálkozom, hogy ilyesmi történt veled... ez nem bántás, csak az ezoteria iránt érdeklődő emberek érzékenyebbek az ilyen eseményekre
2013. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!