Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindig ez van mindennel! Csak...

Mindig ez van mindennel! Csak én vagyok ilyen balszerencsés? Vagy ez mindig így megy.

Figyelt kérdés

A testvéremék külföldön laknak és tavaly augusztusba láttam őket utóljára személyesen.Karácsonykor is úgy volt, hogy jönnek de nem értek ide. Most kb.4-5hete szóltak, hogy ma jönnek haza egy hétre, mert tovább nem tudnak lenni a munka miatt.Naaagyon vártam őket.Számoltam a napokat, az elmúlt 2-3éjszaka velük álmodtam, hogy itthon vannak aztán mindig csalódott voltam amikor felkeltem, mert nem voltak itt. Most kb.10perce írtak Facebook-on, hogy nem tudnak haza jönni, mert rossz a kocsi(!) Érdekes eddig mindig repülővel jöttek... De mindegy..már nem érdekel ha többett haza se jönnek de már nagyon unom, hogy akármit várok mindig rosszul sül el..ha tervezgettek akkor úgy is hiába, mert soha semmi sincs úgy ahogy akarom... Gyűlölök élni....sose jön össze semmi.... Már teljesen elment a kedvem mindentől...legszivesebben meghalnék most ebben a percben.

...14/L


2013. júl. 5. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Azért egy életet eldobni azért, mert egy nyaralás nem jön össze... ne haragudj, hogy ezt mondom, de ez tipikus tinédzser érzelmi hullámzás. Mindent tragédiaként élsz meg. Pedig az életed szép, csak nem másoktól kellene függővé tenned a saját boldogságod! Ez az első, amit a felnőttéválás során megtanul az ember. A saját boldogságod csak tőled függ! Ha más nem tesz azzá, tedd saját magad! Kényeztesd magad, vegyél kádfürdőt, olvass, nézd a kedvenc filmjeid, menjetek sétálni, fagyizni, kikapcsolódni, napozz és nevess sokat! Nem az a fontos, mások mit tesznek vagy nem tesznek! Az a fontos, hogy TE mit teszel!
2013. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"Pedig az életed szép, csak nem

másoktól kellene függővé tenned a

saját boldogságod! "

Gyönyörű az életem igazad van... mióta meghalt anyu a nővérem maradt csak nekem, mert apu alkoholista lett. De a drága nővérkém is itt hagyott szemrebbenés nélkül 3éve. Apám nem foglalkozik velem csak saját maga érdekli. A mamámtól is csak annyit kapok, hogy átmehetek hozzá hetente egyszer...takaritani. A barátaimra se számíthatok... meg úgy alapból senkire. Egyetlen jó dolog lett volna ebbe a nyárba, hogy magamhoz ölelhetem az unokahugom de még ennyit se kapok. Most igazán jó lenne ha itt lenne a nővérem, mert hétfőn lesz 5éve, hogy anyu meghalt.. és minden évbe nagyon nehéz ez az időszak nekem.:'(

2013. júl. 5. 11:22
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Írd meg neki, hogy nagyon vártad és kérdezgess rá valahogy finoman hogy mi lenne ha te mennél? Egy repjegy ma már nem túl drága és lehet nekik eszükbe sem jut.
2013. júl. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!