Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek? Lent!

Mi legyek ha nagy leszek? Lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 eves fiu vagyok es mind kerdik tolem hogy mi leszek ha nagy leszek...eleg jol tanulok es az orvos-on gondolkodtam de en tudok jatszani zongoran(szintetizator) es van egy eggyutesem es gondolkodtam legyek zenesz? Azt mondjak hogy nehez az enekeseknek ez igaz ,tenyleg nehez megelni ha zenesz vagy?na es persze van ket maniam hogy kamionos legyek vagy katona..persze tudom hogy ezek rossz munkak de a szuleim se engedik ..nem tudom eldonteni .Szerintetek mi legyek ha nagy leszek?Szeretem a tortenelmet,de tanar nem akarok lenni es szeretek rajzolni,olvasni foleg indianos konyveket es kozepkori(3 testor) konyveket ,szeretek sportolni stb..

2013. nov. 29. 21:07
 1/2 A kérdező kommentje:
Tanulok meg romant,magyart,nemetet,angolt ..
2013. nov. 29. 21:11
 2/2 ekifiF válasza:
Addig amire kikerülsz az életben addig sokszor megfog változni. Ezt az eredményezi hogy mit szeretnél csinálni, mivel keresnél többet és hogy hova vesznek fel (már ha eltudsz helyezkedni). Szóval ha kérdik hogy mi akarsz lenni ha nagy leszel? Bátran feled hogy felnőt. És kíméld meg magad attól hogy én ez akartam lenni és nem ez lettem.
2013. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!