Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magántanuló szeretnék lenni...

Magántanuló szeretnék lenni 16éves leszek június 18án Győrbe járok suliba Krúdyba 9edikes vagyok és nem tetszik nekem az iskola még ebbe a hónapba elszeretném intézni h az legyek. Mien indokok lehetnek ami 100%osan biztos és hova kell menni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfelelő mennyiségű pénz az első indok.
2012. febr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
őőő mire is kell pénz kicsit bővebben leírnád létszíves?
2012. febr. 7. 09:05
 3/4 anonim válasza:
ez engem is érdekelne meg az is hogy milyen indok és hogy fogalmazuk meg a kérvényt
2012. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia én is kilencedikes vagyok és szintén győrbe járok suliba. meg tudnád mondani hogy mi a problémád hát ha tudok valamit rá mondani. egyébként a magántanulósághoz úgy tudom nem kell különösebb indok, és arra kell a pénz, hogy olyan felkészítést kapj amivel letudsz vizsgázni, ugyanis ha magántaunló vagy ugye vizsgáznod kell majd évvégén és félévkor a tantárgyaidból. egyedül ez nagyon nehéz. egyébként szerintem ezt jól gondold át, én se érzem nagyon jól magam, de még megváltozhat az közösség, a tanárok. Ha nagyon kilátástalan akkor is inkább szerintem menj át másik suliba. remélem valamit ért amit írtam :)
2012. febr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!