Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? (LENT! )

Mi lehet a bajom? (LENT! )

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es nem tudom hogy miert van az hogy mikor hivnak vagy megyek valahova mindig gyomoridegem van hogy vajon mi fog tortenni.Nem nagyon vannak barataim mert mindig mikor hivnak nem megyek sehova mer felek kimenni ezert el is partoltak tollem.De mikor nem megyek sehova buntidatom van de megsem megyek es ez nem tudom higy miert van velem.Kerlek segitsetek hogy hogyan kuzdjem le ezt!!!!?

2013. nov. 30. 16:27
 1/6 anonim válasza:
Depresziós vagy,én tudom a megoldást!
2013. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor szeretnem ha megmondanad mert emiatt nem nagyon vannak barataim es egesz nap csak a 4 fal kozt erzem jol magam suli es utana ithon vagyok egesz nap.
2013. nov. 30. 18:17
 3/6 A kérdező kommentje:
es van egy masik ok is megpedig az hogy tulsulyos vagyok es mindig felek hogyha elegyek valahova pl kozossegbe akkor felek hogy valyon mit fognak szolni ezert inkabb el sem megyek sehova.
2013. nov. 30. 18:20
 4/6 anonim válasza:
fiú vagy vagy lány?
2013. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fiu
2013. nov. 30. 18:39
 6/6 anonim válasza:
Félős vagy ,több bátorság! kezdj el edzeni gyurni tüz ki magad elé a célodat és a többit szard le!Légy szívós mint a cigányok!
2013. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!