Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy gyereknek...

Miért olyan nagy gyereknek érzi magát sok ember, ha eldob egy petárdát?

Figyelt kérdés

Este kint az utcán beszélgettem a barátnőmmel és csak annyit láttam,hogy a túloldalon egy 20 éves körüli srác egy tüzet dob el és utána durran egy nagyot,eldobott egy petárdát,és utána olyan vagány módjára ment.

Ha valaki petárdát dob el,attól miért érzi magát vagányabbnak,mert szerintem a vagányság és a petárda használata két külön dolog?



2013. nov. 30. 21:45
1 2
 11/15 vyrob ***** válasza:
100%
egyetértünk jó lenne ha kulturált használata megvalósulna végre mint az euban :)
2013. dec. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
én is petárdáztam anno 2012-ben haverommal és egyáltalán nem éreztem magam menőnek csak szórakozásból csináltuk és ara a szilveszteri napra még mindíg emlékszem az a nap egy élmény volt
2014. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Én is petárdázok szilveszterkor, sőt két kutyám is van akiket nagyon szeretek, és tudom is, hogy hogy reagálnak a viharra pláne a petárdákra. De emberek, normális ember nem a város főterére vagy a kertváros közepébe megy dobálni ahol a földigilisztától a kutyáig minden összesz*rja magát, hanem lemegy a folyópartra, a határba stb...

Aki nem az meg egy gyökér akit fejbe kéne lőni.

De évközben az órákon át tartó viharokat is túlélik a kutyáink, másrészről pedig a legális tűzijáték amiket viszont éjféltől fél 1-ig úgy lőnek mint a tüzérségi ágyúk Párizst ugyanolyan hatással vannak az állatokra, de ez valahogy mégsem izgat senkit hirtelen. Mellesleg a tüzijátékokat nem csak a fiatalok lövik hanem a város önkormányzata is, akkor most őket is elküldhetjük a francba?

2017. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
8 azt idiotának hívjuk nem petárdás pirósnak az igazi pyrosok nem részegek és tudják hogy kell használni és nem azért használják h mások kárára legyenek hanem mert szeretik,ennyi nem ezen kell fennakadni.
2023. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
mármint nem neked hanem az olyan embereknek akik ezen fenn akadnának,bár nem hinném hogy egy 10 éves kérdésnél ez olyan nagy probléma lehetne
2023. jan. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!