Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel vezessem le az idegesség...

Mivel vezessem le az idegességet, a stresszt?

Figyelt kérdés
Gyakran felidegesítenek mostanában illetve elég sokat stresszelek. Leginkább a család meg a "barátok" miatt, az utóbbi 1-2 évben eléggé összejött minden, de leginkább a tanulás az, ami kiakaszt. Egyszerűen nem bírom. MINDEN tantárgyat idegen nyelven tanulok, na jó, kivéve persze a magyar nyelvtan & irodalmat, ill. amit csak lehet, emelt szinten. Nagyon nehéz. Ráadásul beraktak egy halom pluszmunkát, úgyhogy minden nap reggel 6-tól este 8-ig suliban vagyok, aztán itthon tanulok másnapra. Nincs időm semmire. Ami megnyugtatna, ha pl. sétálhatnék a kutyámmal egy órát, de tényleg nincs időm, csak este 8 után vagy hajnalban tudnék menni, de valószínűleg el sem engednek, most sötét is van, félek ilyenkor egy kicsit (okkal). Szóval futni se tudok elmenni vagy hasonlók. Nincs időm sportra. Mire befejezem a tanulást éjfél vagy 1 óra lesz, olyan fáradt vagyok, hogy beesek az ágyba, mostanában nem egyszer volt, hogy lezuhanyozni is képtelen voltam. De aludni nem tudok, mert ideges vagyok. Beszélgetni sem tudok senkivel, nem hallgatnak meg, se anya, se a barátaim. Van valakinek valami ötlete mit csináljak, ami egy kicsit megnyugtat? Egy osztálytársam folyton vagdossa magát, szerinte az jó ideglevezető. Én a gondolatától is rosszul voltam eddig, de mostmár az is megfordult a fejemben, pedig nem akarom. Úgyhogy már inkább itt kérdezem meg, hátha valakinek van valami épeszű ötlete..
2013. dec. 1. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
nehéz kérdés.. hány éves vagy? valahogy muszáj lenne egy kis szabadidőt kerítened..
2013. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
16 és csak hétvégén, vagyis szombaton meg vasárnap délelőtt van szabadidőm.
2013. dec. 1. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Hétvégén menj el futni, vagy trx ezni.
2013. dec. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!